ZBOŽÍ
Dětské brýle

Zjistil oční lékař u vašeho dítěte oční vadu? Musí nosit brýle? Poradíme vám s výběrem vhodných dětských brýlových obrub.

 

Stavte se! 

 

Dětem se musí brýle líbit

 

Dětské dioptrické brýle nevybírejte podle sebe. Pokud se dítěti brýle nebudou líbit, nebude je nosit. Kupte takové brýle, ve kterých se bude vaše dítě cítit dobře. Společně také vyberte dětské pouzdro na brýle. Když dítě brýle odloží, ať ví, kam je bezpečně může odložit. 

 

Bezpečné dětské brýle

 

Dětské brýlové obruby by měly být oblé, pružné, pevné a z odolných, lehkých materiálů, které se netříští. Skla doporučujeme pro děti plastová. Vybrat si můžete brýlová skla i z polykarbonátu nebo trivexu. Pokud chcete, aby déle vydržely, jsou vhodnější tvrzená se speciální povrchovou úpravou proti poškrábání. Lepší vidění a komfort zajistí dětem i antireflexní úprava skel. 

 

Sluneční brýle dětské jedině s UV filtrem

 

Aby sluneční brýle ochránily zrak vašich ratolestí, musí mít UV filtr. Filtry se dělí do čtyř kategorií podle světelných podmínek od nejslabšího slunečního záření až po nejsilnější, které je u moře nebo na horách. Jaký filtr zvolit vám rádi poradíme. 

Zpět

NÁŠ OBCHOD
OTEVÍRACÍ DOBA

Havlíčkova 72, 290 01 Poděbrady

IČO: 66142458   IČZ: 28994001 

info@hdoptik.cz  |   Tel. 734 156 922

Pondělí - Pátek

9:00 - 12:30 13:00 - 17:00

Sobota ZAVŘENO